SYSTEMY
TELEKOMUNIKACYJNE
NOWOCZESNE I SPRAWDZONE
ROZWIĄZANIA GWARANTUJĄCE NIEOGRANICZONY KONTAKT
SYSTEMY
TELEKOMUNIKACYJNE
Nowoczesne i sprawdzone
rozwiązania gwarantujące nieograniczony kontakt

Wybór systemu telekomunikacyjnego (centrali telefonicznej) nie jest łatwym procesem. Wielu producentów, różne platformy oraz mnogość opcji sprawiają, że osoba spoza branży telekomunikacyjnej może się pogubić w wyborze, ulegając marketingowi producentów czy operatorów.

Można ograniczyć ryzyko i zwiększyć szanse wyboru najlepszego rozwiązania pamiętając o kilku prostych zasadach: wybierać rozwiązania producentów popularnych na polskim rynku oraz uważać na rozwiązania autorskie.

W zamian dobrze dobrany i skonfigurowany system telekomunikacyjny (centrala telefoniczna) potrafi spełnić oczekiwania i potrzeby najbardziej wymagającego użytkownika gwarantując:

- elastyczność: nowoczesne systemy telekomunikacyjne pozwalają na obsługę wielu operatorów oraz różnych rodzajów łączy miejskich i urządzeń abonenckich. Pozwala to na istotne ograniczenie kosztów zakupu systemu poprzez możliwość wykorzystania istniejącej infrastruktury oraz urządzeń będących w dyspozycji użytkownika i sukcesywną ich wymianę w zależności od potrzeb.

- funkcjonalność: nowoczesne systemy telekomunikacyjne charakteryzują się wieloma funkcjami. Pozwalają na rozbudowę oraz integrację z większością systemów i programów dostępnych na rynku lub będących już w dyspozycji użytkowników. Jeżeli występuje konieczność odpłatnej aktywacji funkcji dodatkowej lub rozbudowy systemu wówczas są to opłaty jednorazowe, co dodatkowo przekłada się na oszczędności w okresie eksploatacji systemu.

- bezpieczeństwo: oferujemy tylko systemy telekomunikacyjne dysponujące pełnym wsparciem ich producentów. Szczegółowe dokumentacje, dedykowane linie wsparcia czy możliwe szkolenia budzą zaufanie Klientów oraz dają im gwarancję kompleksowej obsługi podczas całego okresu użytkowania zakupionego rozwiązania.

- niskie koszty: zakup i eksploatacja systemu telekomunikacyjnego w okresie jego życia (min. 8 lat) są kilkukrotnie niższe niż każdego rozwiązania wirtualnego dostępnego na rynku

Panasonic


KONTAKT

Chciałbyś się skonsultować lub poznać wycenę interesującego Cię rozwiązania?  Zapraszamy do kontaktu.

 


 

OBSŁUGA KLIENTA

Pon - Czw: 8:00 - 16:00
Pt:  8:00 - 14:00

Tel. (+48) 32 346 08 80
info@ost-e.pl

WSPARCIE TECHNICZNE

Pon - Czw: 8:00 - 16:00
Pt: 8:00 - 14:00

Tel. (+48) 32 346 08 88
wsparcie@ost-e.pl

BIURO

ul.Wita Stwosza 13
41-506 Chorzów

Zadzwoń